پیام فرستادن
خانه

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co.، Ltd در سال 2008 تاسیس شده است. تولید کننده حرفه ای درگیر در تحقیق، توسعه، تولید، فروش و خدمات پنل خورشیدی است. ما در یوایاو با دسترسی مناسب حمل و نقل قرار داریم. به کنترل کیفیت دقیق و خدمات مشتریان متفکر اختصاص یافته، اعضای کادر مجرب ما همیشه در اختیار شما قرار می گیرند تا در مورد نیازهای شما و اطمینان کامل از رضایت مشتری اطمینان حاصل کنید. در سال های اخیر، شرکت ما مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته از جمله ماشین های چند لایه، دستگاه برش سلول، دستگاه آزمون قدرت معرفی کرده است، علاوه بر این، ما گواهینامه CE دریافت کرده ایم. محصولات ما نیز به مشتریان در چنین کشورها و مناطق به عنوان آسیا، Mideast، آمریکای جنوبی و Afica صادر می شود. ما همچنین سفارشات OEM و ODM را می پذیریم. این که آیا انتخاب محصول فعلی از کاتالوگ ما و یا به دنبال کمک مهندسی برای درخواست شما، شما می توانید با مرکز خدمات مشتری ما در مورد شرایط مورد نیاز خود را با ما تماس بگیرید. تمام محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت هستند و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان مانند آسیا، آفریقا، اروپا و خاورمیانه بسیار قدردانی می شود. امکانات ما مجهز، کنترل کیفیت عالی و تحویل سریع در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد تا از همه مشتریان خود رضایت داشته باشیم.

پیوستن به مفهوم "سبز، صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست" در این قرن جدید. ما در پیگیری مستمر با کیفیت بالاتر و نوآوری پیش رو به دنبال برای رفع نیازهای متنوع مشتریانمان بوده ایم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co.,Ltdدر شهر نینگبو یویائو، استان ژجیانگ، چین واقع شده است، که در سال 2008 تاسیس شد.تولید سالانه پانل های خورشیدی ما به 100 مگاوات و صدها هزار برای فانوس های خورشیدی می رسد. ما گواهی ISO: 9001 و CE را متوالی دریافت کردیم.همه محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی هستند و در بازارهای مختلف در سراسر جهان مانند آسیا، آفریقا، اروپا و خاورمیانه بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. امکانات مجهز، کنترل کیفیت عالی و تحویل سریع در سراسر جهان. مراحل تولید ما را قادر می سازد تا رضایت تمامی مشتریان خود را تضمین کنیم.

با پایبندی به مفهوم "سبز، صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست" در این قرن جدید، ما به طور مداوم به دنبال نوآوری با کیفیت بالاتر و آینده نگرتر برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان خود بوده ایم.

امیدوارم بتوانیم از این فرصت برای ادامه رشد و توسعه با مشتریان خود استفاده کنیم و درخشان تر شویم

دستاوردهای صنعت انرژی جدید ما

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : OLLIN SOLAR

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 500000-80000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها